İstanbul futbol kulübü Fenerbahçe SK, bu sezonun kupasını kazanmak için tüm çabasını ve finansmanını yönlendirdi. Popüler ve yetenekli oyuncularla olası tüm transferler dikkate alıyor ve şimdi futbol kulübü başkanından Papu Gomez ile transfer yapma olasılığını düşündüklerine dair bir açıklama geldi.

Herkes bilir ki, Gomez'in Atlanta ile sözleşmesi biter ve "sarı-lacivert" li Fenerbahçe SK başkanı bu fırsatı kaçırmadı. Dahası, futbolcunun menajeri ile bir görüşmenin zaten yapıldığını belirtmekte fayda var. Görüşmeler sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Fenerbahçe SK, Papu Gomez'in Fenerbahçe ile yeni bir sözleşme imzalamaya hazır olduğu şartları dinlemeye karar verdiğini söyledi.

Güvenilir kaynaklardan elde edilen verilere dayanarak, Gomez'in yöneticisinin 5.000.000 Euro tutarında bir miktar belirttiği öğrenildi. Ancak bu durumda oyuncu İtalya topraklarından ayrılmaya ve İstanbul futbol kulübü Fenerbahçe'nin yeni üyesi olmaya hazırdır.

Papa Gomez'e göre, gelecekteki sözleşmeden aşağıdaki koşulları bekliyor: sözleşme en az iki yıl boyunca imzalanmalı, yıllık asgari ödeme miktarı 3 milyon Euro olarak belirtti.

Bu futbolcunun aynı anda beş süper lig futbol takımı tarafından aynı anda teklif sunulduğunu belirtmekte fayda var. Gomez'in bugün hangi futbol kulübü ile sözleşme imzalayacağı henüz bilinmiyor. Ancak futbolcu ve menajerinin en azından futbolcunun ihtiyaçlarını karşılayan sözleşme şartlarını kabul etmesi beklenmelidir. Belki futbol takımlarından biri oyuncuya daha iyi bir teklif sunabilir. Bu bir sır ve tahminlerimiz olarak kalırken.

Papu Gomez'in bu sezon takımıyla şimdiden 16 maça çıkmayı başardığı söylenmelidir. Beş gol atmayı ve dört önemli asist yapmayı başardı.

Comments

Rating Fenerbahçe Futbol Kulübü Bu sezonu Kazanmak İçin Elinden Geleni Yapıyor: Transfer Papu Gomez İle mi Gerçekleşecek?