Süper Lig'in 19. haftasında Türkiye'de oldukça popüler ve güçlü iki futbol takımı arasında bir maç oynanması sabırsızlıkla bekleniyor. Futbol maçı Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak.

Şimdi sportif teknik direktör Sergen Yalçın, antrenman ve gelecek maçlar için oyuncularını hazırlama açısından futbol kulübünden sorumlu. Tüm gücünü ve bilgisini tüm oyunculara aktarmak için yönlendiriyor. Antrenörler, gelecekteki bir maçı kazanma şansına sahip olduğuna inanırlar, ancak gelecekteki sonuçlar antrenmanın aktivitesine ve uygunluğuna bağlıdır. Ayrıca ikinci takım, taktikleri ve müsabakaya hazırlığı da gelecek maçın nihai sonuçlarında önemli rol oynamaktadır.

Beşiktaş futbol takımının önümüzdeki maça aktif olarak hazırlandığı unutulmamalıdır. Antrenmanlar çoktan başladı. Antreman oturumu gazeteciler tarafından görüntülenemez. Eğitimin süresi bir buçuk saattir. Antreman'nın sürecinin kendisi üç aşamadan oluşuyor: fitness, dinlenme, taktik çalışma ile oluşuyor.

Futbol kulübü Beşiktaş'ta JK antrenman standart bir programa göre yapılır. Başlangıçta ısınmaya zaman verilir, ardından sabit bir koşu yapılır ve ardından doğrudan futbol sahasına gerilir. Bundan sonra, Beşiktaş baş antrenörüne göre sürekli olarak dikkat edilmesi gereken top şutları, pas ve diğer önemli noktalara zaman ayrıldı.

Bunun gelecekteki direk için son eğitim ve hazırlık olmadığı unutulmamalıdır. Peki, sonuçları ve etkinliği Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanan maçtan sonra görülebilir.

Beşiktaş taraftarları umut dolu ve en sevdiğim futbol takımım dan aktif, düşünceli ve profesyonel bir oyun bekliyorum. Sonuç olarak ne alacakları henüz bilinmiyor. Sadece maç gününü beklemeliyiz.

Comments

Rating Derbi Hazırlığı: Beşiktaş Tüm Enerjisini Hazırlığa Koydu!